MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 7931621
nr 793 1621
Hörnskåp
Allmoge, 1900-tal, höjd: 92 + 99
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:11:54
26/11 13:23:40
200 kr
26/11 17:24:16